Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Падна крв Сораја ја удри Маја

Големиот брат | Падна крв Сораја ја удри Маја

 

Вчеравечер „Големиот брат“ станарите ги стави пред голем предизвик. Тие се номинираа меѓусебно со тоа што си фрлаа торта во лице. Инцидентот настана кога Маја Николиќ ја удри Сораја во лице со торта при што на Сораја и потече крв од носот, Сораја не остана должна па и врати уште посилно при што Маја сакаше физички да се пресмета со Сораја, но да не дојде до инцидент, односно тепачка, интервенираа останатите станари. После овие номинации на вечерашното исфлување номинирани се Сораја, Ава и Маја Николиќ.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!