Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Маја и Анета за малку ќе се степаа

Големиот брат | Маја и Анета за малку ќе се степаа

 

 

 


Уште една жестока кавга која ја одбележа неделата зад нас. Маја Николиќ и Анета Наковска повторно го покажаа своето нетрпение една кон друга во куќата на „Големиот брат“. После навредите следуваше поливање со вода, нешто што им стана навика на станарите и кое „Големиот брат“ почна да го смета за прекршување на правилата. По поливањето со вода нашата Анета очигледно сакаше да предизвика физички напад предизвикувајќи ја Маја, а кога не успеа во тоа и го крена здолништето за сите да го видиме целулитот. Видеото со конфликтот е во прилог.

 

Уште една жестока кавга која ја одбележа неделата зад нас. Маја Николиќ и Анета Наковска повторно го покажаа своето нетрпение една кон друга во куќата на „Големиот брат“. После навредите следуваше поливање со вода, нешто што им стана навика на станарите и кое „Големиот брат“ почна да го смета за прекршување на правилата. По поливањето со вода нашата Анета очигледно сакаше да предизвика физички напад предизвикувајќи ја Маја, а кога не успеа во тоа и го крена здолништето за сите да го видиме целулитот. Видеото со конфликтот е во прилог.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!