Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Кој ќе ја напушти куќата утревечер?

Големиот брат | Кој ќе ја напушти куќата утревечер?

 

Станарите одлучија Големиот брат објави – номинирани се Маја, Урош, Славко И близнаците. Анета гласаше за Урош и за Маја, иако очекувавме дека ке ја номинира Синди. Близнаците одговорија дека баш им е гајле што се номинирани, а Славко беше прилично револтиран. Урош е номиниран заради кршење на правилата. Тој разговарал со Маја за номинацииите што е строго забрането.

„Ми олесна брате, мислев дека станарите се налутиле на мене заради Ава ама вака ми е полесно“, изјави урош откако дозна.  Инаку, Маја е убедена дека е номинирана заради конкуренцијата, а не затоа што е лоша.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!