Почетна / Забава / Ги слече боксерките, така и врати на сопругата!

Ги слече боксерките, така и врати на сопругата!

Брачните парови почнаа да водат провокативни војни на Фејсбук. Хрватскиот фудбалер одлучи на ист начин да и врати на својата сопруга за срамот што му го стори.

 

Со оглед на тоа дека неговата секси сопруга Нивес Целзијус на својот Фејсбук профил постојано им ги исполнува валканите фантазии на обожавателите, објавувајќи ги провокативните фотографии, и Дино Дрпиќ одлучи да покаже со што располага.

Фудбалерот ја соблече облеката и позираше само по боксерки во својата теретана. За сето тоа да изгледа уште попровокативно, со својата рака тој ги повлече боксерките надолу, точно колку да не открие премногу.

 Еве како таа претходно го испровоцира сопругот. Заслужен е повратниот удар, зар не?

 

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Искуства на бегалци и лица без државјанство во фокусот на „Види, летам!“

Вондерленд театар го претставува својот најнов театарски проект, „Види, летам!” – истражување на предизвиците со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!