Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Влада ја запроси Мартина, Ава е љубоморна!

Влада ја запроси Мартина, Ава е љубоморна!

Откако Владимир Вуксановиќ, познат како Влада, и Мартина Врбос заминаа во џунглата, Ава Карабатиќ почна да ја јаде љубомора, а подоцна излезе дека сепак имало причина за тоа.

 

 

Имено, додека ги чекала Влада и Мартина да се вратат, Ава постојано го прашувала Невен каде отишле. Кога тие се вратиле со неколку килограми банани, Ава истрчала и среќна го известила Влада дека му ги испрала алиштата. Но, тој сепак пред камерите откри нешто што ја изнервира Ава. Влада изјави дека тој и Мартина се вљубиле и оти ја запросил во морето.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!