Почетна / Телевизија / Видео | Пародија на „Крвта не е вода“

Видео | Пародија на „Крвта не е вода“

 

Телевизиското шоу „Крвта не е вода“ беше мета на критики на многу критичари. Токму поради тоа неколку креативни дечки создадоа пародија на истото. Претставени се баналните причини за кавги, очајната глума и привидниот крај на секоја од епизодите. Во прилог е видеото.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!