Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Испаднаа градите на Сораја во „Големиот брат“

Видео | Испаднаа градите на Сораја во „Големиот брат“

 


Една од најатрактивните учеснички во реалното шоу „Големиот брат“, секако е Сораја Вучелиќ. Старлетата во текот на учествувањето во оваа шоу-програма безброј пати ги покажа своите облини, како и во овој случај.

 

 

Една од најатрактивните учеснички во реалното шоу „Големиот брат“, секако е Сораја Вучелиќ. Старлетата во текот на учествувањето во оваа шоу-програма безброј пати ги покажа своите облини, како и во овој случај.

 

 

Сораја имаше разговор со Жарко, а во прв план во кадарот на камерата се најдоа нејзините гради, кои само што не излегоа од деколтето. После разговорот со близнакот, старлетата сфати дека има „проблем со гардеробата“, па си се поднамести. Видеото е во прилог.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!