Почетна / Серии / Видео | Голема трагедија вечерва во серијата „Црната роза“

Видео | Голема трагедија вечерва во серијата „Црната роза“

 

 

Вечерва во „Црната роза“ умира еден од главните ликови во серијата. Оваа серија којашто се емитува на Сител телевизија уште од самиот почеток оствари високи рејтизни, а и денес после навистина долг период на емитување таа сеуште се вбројува во една од најгледаните телевизиски содржини во Македонија. На рејтинг листата е втора веднаш по серијата „Парампарче“. Вечерва една од најтрогателните епизоди снимени досега. 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пред летните одмори, потсетување на „Фитнес“ на МТМ телевизија

Репризно емитување на рускиот ситком. Од понеделник, 9 мај во 21.50 часот, со повторна реприза …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!