Почетна / Серии / Видео | Како Рејчел и Моника од „Пријатели“ ќе се спогодат?

Видео | Како Рејчел и Моника од „Пријатели“ ќе се спогодат?

Чендлер не може да сфати која е намерата на својата партеерка, а Рејчел навлегува во царството на Моника каде што многу работи се забранети. Вечерва во 21.45 часот, следува нова епизода од првата сезона на вашиот омилен ситком. Бидете со МТВ 1 и “Пријатели”, а веднаш потоа ново продолжение од крими драмата “На пат кон дното”.

Вечерва во 21:50 гледајте „Пријатели“

Понекогаш не е се така наивно како што изгледа… Чендлер не може да сфати која е намерата на својата парнтерка, а Рејчел навлегува во царството на Моника каде што се е забрането!Вечерва во 21:50 гледајте „Пријатели“

Gepostet von МРТ1 Промо am Montag, 25. November 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мистерија и трилер во новата американска серија „Absentia“ на AXN

Започнувајќи од 26 мај 2020, од понеделник до петок во 18 часот на кабловскиот AXN …

error: Содржината е заштитена!