Почетна / Серии / Видео | Како Рејчел и Моника од „Пријатели“ ќе се спогодат?

Видео | Како Рејчел и Моника од „Пријатели“ ќе се спогодат?

Чендлер не може да сфати која е намерата на својата партеерка, а Рејчел навлегува во царството на Моника каде што многу работи се забранети. Вечерва во 21.45 часот, следува нова епизода од првата сезона на вашиот омилен ситком. Бидете со МТВ 1 и “Пријатели”, а веднаш потоа ново продолжение од крими драмата “На пат кон дното”.

Вечерва во 21:50 гледајте „Пријатели“

Понекогаш не е се така наивно како што изгледа… Чендлер не може да сфати која е намерата на својата парнтерка, а Рејчел навлегува во царството на Моника каде што се е забрането!Вечерва во 21:50 гледајте „Пријатели“

Gepostet von МРТ1 Промо am Montag, 25. November 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!