Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Боки извиси, Венди е нов станар

Видео | Боки извиси, Венди е нов станар

 

Вонредното излегување од куќата на Големиот Брат, направено со цел да се соберат што повеќе пари за малата Тијана на која и е потребна итна операција на срцето донесе нови изненадувања. А најголемото е Венди! Имено, Весна Вукелиќ Венди влезе во куќата како нов станар! Ништо од Боки 13. Анета овој пат беше многу близу до излегување, меѓу тројца Урош, Весна, и Маја. Маја Николиќ пак беше многу дрска со водителката Маријана. „Вие мене ме молевте на колена да влезам во куќата така што нема шанси да ме исфрлите, а и не знам што ви целта со Венди, сакате ли  да си одам?“

 

 

Но од куќата замина Весна да Винче – очекувано.

Влегувањето на Венди освен што ја запрепасти Маја Николиќ, кај другите станари не предизвика некое големо пореметување. Венди си виде жртва во Ава па веднаш почна со своите предавања и за религија и за морал и за животот. Најдобро муабетот на новата станарка и оди со Бобан, а и Милиќ е тука некаде.

Влегувањето на Венди освен што беше изненадување предизвика и муабети за нејзината психофизичка состојба при влезот. Дрога, алкохол или нешто друго беше во прашање, па и се врза јазикот на Венди?

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!