Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Беквалац го засени Балканот со вчерашниот настап!

Беквалац го засени Балканот со вчерашниот настап!

 

Пејачката Наташа Беквалац, вчеравечер беше ексклузивен гостин во финалето на „VIP Survivor“. Покрај тоа што ја бодреше сестра си Кристина, премиерно за балканските телевизиски гледачи ја испеа песната „Позитивна сам“. Краткото здолниште и „жешката“ кореографија никого не оставија рамнодушен, прекрасната пејачка ги истакна градите и задникот како никогаш досега. Погледнете го нејзиниот настап кој од вчера се вбројува меѓу најгледаните видеа на Јутјуб.

 

 

Северина на истото шоу настапи нешто подоцна, а секако и таа не заостана со популарноста на својот настап што беше најавен како прв по нејзиното породување. Заводлива како и секогаш, и со разиграна песна како и обично. Северина со својата „Италијана“ исто така направи над 40.000 прегледи на Јутјуб за само 24 часа.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!