Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Без ерекција нема секс!

Без ерекција нема секс!

Радован Стошиќ, поранешниот Мистер Хрватска, признава дека уште на прв поглед му се допаднала Македонката Александра Накова. За наводниот секс со неа вели дека шоуто само ќе открие дали имало или немало такво нешто.

 

 

Откако повеќе балкански медиуми пишуваа за сексот меѓу Радован Стошиќ и Плејбој зајачицата Александра Накова, за кој дознале преку продукцијата, еве што изјави поранешниот Мистер Хрватска за целата приказна:

“Ќе морате да гледате Survivor. Можеби имавме секс, а можеби и немавме”.

Но, не крие дека постоеле љубовни искри.

“Не викаа Ромео и Јулија. Ние двајца имавме свои моменти и симпатиите се појавија од двете страни”, откри тој и додаде дека со Александра сеуште се во контакт.

 

 

За крај изјави дека за време на престојот на Костарика сите имале проблем со либидото.

“Секој ден пиевме таблети против маларија и затоа имавме проблеми со потенцијата и ерекцијата. Едноставно не ни се дигаше”, беше искрен манекенот.

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!