Почетна / ФОТО / Аси го запали Балканот со новата фотосесија

Аси го запали Балканот со новата фотосесија

 

Една од најубавите турски актерки, Туба Бујукустун, ја разубави насловната страница на новиот број на магазинот „Elle“. Туба за потребите на снимањето носеше креации на прочуениот бренд „Louis Vuitton“, која е заштитно лице за Блискиот исток. Погледнете како беше на снимањето.

 

 

 

{gallery}072013/asi{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!