Почетна / Телевизија / Големиот брат / Анонимката Синди, Анета ја нарече дебела!

Анонимката Синди, Анета ја нарече дебела!

 Кавгите меѓу Синди и Aнета ескалираа. Анета мирно се повлече и влезе во бањата да се истушира, но психички пореметената анонимка Синди повторно ја нападна Наковска поради што беше испрскана со вода. Во прилог е снимката од караницата.

 

Кавгите меѓу Синди и Aнета ескалираа. Анета мирно се повлече и влезе во бањата да се истушира, но психички пореметената анонимка Синди повторно ја нападна Наковска поради што беше испрскана со вода. Во прилог е снимката од караницата.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!