Почетна / Вебновела / Ана Бренда Контрерас станува дел од Предавство!

Ана Бренда Контрерас станува дел од Предавство!

Новости поврзани со вебновелата ‘Предавство’.

 

Ана Бренда Контрерас влегува во ‘Предавство’ за да ја дозачини и онака веќе замрсената драма во клиниката Нуева Вида.

Ана Бренда (Марикруз од Нескротливо срце) ќе ја глуми Нурија, поранешна девојка на Густаво која ќе се врати во неговиот живот со цел да го поврати саканиот, а при тоа ќе отвори нов љубовен триаголник во релазцијата Лусија-Густаво.

Нова вест е дека новелата ќе биде продолжена за 40 продолженија и ќе остане активна на форумот и порталот се до месец мај кога ќе се заокружи приказната.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Научи ме да летам | Enseñame a Volar #055, 056

#55то продолжение                 Беше нешто по полноќ, кога лежеа голи на софата во …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!