Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Ава зеде микрофон и почна да „завива“!

Ава зеде микрофон и почна да „завива“!

 

Ава Карабатиќ нема срам да се соблече до гола кожа, но исто така не се срами ни да запее на микрофон, знаејќи притоа дека нема завидни гласовни способности. Учесничката во телевизиското шоу „VIP Survivor“ пред да почне да дава интервју за новинарите на еден моден настан, се фатила за микрофонот и почнала да пее, но пеењето повеќе личело на завивање. Сигурни сте дека сакате да слушнете како тоа звучело?

 

 

 

 

Ivana Т. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!