Почетна / Сапуници / Згодното момче од „Фериха“ се враќа како „Инсајдер“ на TDC

Згодното момче од „Фериха“ се враќа како „Инсајдер“ на TDC

Животот на Сарп се врти наопаку на само неколку дена од неговото дипломирање на полициската академија.

Храбар и бестрашен, ќе ги преземе ли Сарп работите во негови раце? Ќе влезе ли во мафијата како инсајдер за да ги открие и најматните нивни зделки?

Премиерата на хит  серијата “Инсајдер” e во понеделник, 28 декември на TimelessDiziChannel.

Побарајте го каналот на вашиот оператор и следете ја премиерно во Македонија серијата која се смета за најгледана онлајн турска серија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Шениз од „Суровиот град“ – „жешка“ и сурова и приватно

Турската актерка Мине Тугај ја гледавме во улогата на опасната Шениз Карачај во турската драма …

error: Содржината е заштитена!