Почетна / Сапуници / Синот на Хурем Султан се враќа како „Инсајдер“ во новиот хит на TDC

Синот на Хурем Султан се враќа како „Инсајдер“ во новиот хит на TDC

Запознајте го Мерт, пријателот на Сарп од Академијата.

Шармантен осаменик, тој пораснал на улица и нема апсолутно ништо за губење – тоа е така се додека не запознае некој кој ќе го промени неговиот живот.

Ќе влезе ли во полицијата за да ги открие нивните намери и да ја извести мафијата? Или ќе продолжи да биде дел од бандата и со тоа на спротивна страна од законот?

Премиерата на хит серијата “Инсајдер” е на 28 декември ексклузивно на TDC. За сите љубители на турските трилер драми, следува серија со титл, па затоа побарајте го TDC од вашиот оператор!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова српска серија „Игра на судбината“ во 21 часот на Алфа

Oд сега српската серија “Вистини и лаги” ќе се емитува на Алфа од понеделник до …

error: Содржината е заштитена!