Почетна / Сапуници / Збогум со телохранителот во разврската на „Нов живот“ во сабота

Збогум со телохранителот во разврската на „Нов живот“ во сабота

Оваа сабота бидете со Сител и не пропуштајте ја последната епизода од турската серија “Нов живот”. Кратка и возбудлива трилер драма која ја следевте секој викенд во ноќниот термин на Сител.

Сега доаѓа моментот на разврската. Нов живот за Јасемин или помирување со сопствената судбина? Ќе може ли жената да му прости на сопругот психопат или ќе си даде нова шанса за нова љубов со Адем?

Сабота, 5 ноември, 22.45 часот, Сител телевизија. Крајот на серијата за телохранителот ќе навести почеток на новата турска драма “Заробено срце”, која веќе од недела во истиот термин ќе може да ја следите на истата фреквенција.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За празниците, „Аманет“ со маратонско емитување на Канал 5

Во празничните денови, Канал 5 телевизија ви нуди двојно уживање со маратонската сапуница “Аманет”. Од …

error: Содржината е заштитена!