Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Вторник навечер на МРТ 1 – инфомагазинот „Дипломатија и бизнис“

Вторник навечер на МРТ 1 – инфомагазинот „Дипломатија и бизнис“

Новата сезона на емисијата „Дипломатија и бизнис“ гледајте ја секој вторник од 20:15 часот на МРТ1. Инфомагазинот продолжува со нови интервјуа со успешни луѓе во своите бизниси и успешни дипломати во своите активности.
Меѓународните надворешни односи и приказни за големите профити гледаме во новата сезона на Прва.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова сезона од талент шоуто „Пат до ѕвездите“ секој петок на Алфа

„Пат до ѕвездите” е музичко талент шоу во продукција на „Арт студио“, кое се емитува …

error: Содржината е заштитена!