Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Жаре со нова 14-та сезона од „Еден на еден“ на Канал 5

Жаре со нова 14-та сезона од „Еден на еден“ на Канал 5

6 ноември, недела стартува најновата 14-та сезона од ток шоуто “Еден на еден”.

И оваа сезона, Жаре и неговиот тим подготуваат интересни емисии за својата публика со мног хумор, сатира и музика.

Во првата емисија гостинка е македонската поп ѕвезда Антониа Гиговска која особено го привлече вниманието на социјалните мрежи со стајлингот кој го подготви за првата емисија.

Вака ќе изгледа Антониа, а што ќе каже и како ќе ве насмее со Жаре, гледаме на 6 ноември, недела на Канал 5.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Злате Мехмедовиќ: Кога жена е во ПМС, мажот треба да си пие апчиња!

Дали балканските мажи излегуваат од мода, а нивното место го заземааат современите мажи? Вечна дилема …

error: Содржината е заштитена!