Почетна / Живот / Видео | Оставија доволно за никогаш да не бидат заборавени …

Видео | Оставија доволно за никогаш да не бидат заборавени …

 

Легенди од кои се збогувавме оваа година

 

 

Познати домашни и светски легенди оваа година заминаа од овој свет, засекогаш оставајќи белег од нивното творештво. ТВ Пакет одвојува место и време за големите имиња од кои се збогувавме. Вечна ви слава!

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Голема роденденска забава со награди во ЗОО Скопје

Оваа година ЈУ „Зоолошка градина Скопје” го слави својот 93-ти роденден. По тој повод, на …