Почетна / МК Сцена / Видео | Со силна порака, Каролина ја претстави новата песна

Видео | Со силна порака, Каролина ја претстави новата песна

“Обичен необичен ден” е името на наменски направената песна на Каролина за детскиот музички серијал “Дајте музика”, кој се емитуваше на МТВ. Музиката на “Обичен необичен ден” е на нејзиниот соработник Николче Мицевски.

Во продолжение погледнете ја пораката која ја упати мега ѕвездата и слушнете ја најновата песна:

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Taftalidze Shuffle“ на Влатко Стефановски е номиниран за наградата „Импала“

Албумот „Тафталиџе шафл“ на Влатко Стефановски е номиниран за најдобар албум во Европа и за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!