Почетна / Живот / Видео | Рибата дел од секојдневието или жив отров?

Видео | Рибата дел од секојдневието или жив отров?

Сите удривме на риба. Здрава, по малку скапа, ама полна со омега 3 масти. Нутриционистите велат дека рибата мора да биде дел од секојдневната исхрана, но некој друг вели при мориња и океани есктремно загадени, можете само да внесете жив отров. Вистини и заблуди за рибата со Др. Јадранка Бибан.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Боки 13 го најави предметот „Бумеранг“

Основното јавно обвинителство за гонење организиран криминал и корупција од денеска ја почнува кривично-правната операција …

error: Содржината е заштитена!