Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Јелена Карлеуша збесна по интервјуто на Nucci во „Бекстејџ“

Видео | Јелена Карлеуша збесна по интервјуто на Nucci во „Бекстејџ“

Јелена Карлеуша повторно влезе во војна со траперот Игор Паниќ -Nucci, откако таа брутално одговори на прозивката што тој и ја упати во интервју за естрадниот магазин Бекстејџ. Имено, таа објави инстаграм приказна на која испрати јасна порака, бидејќи како што вели постојано ја споменува.
Неодамна во единствениот естраден магазин Бекстејџ, гостуваше српската трап-рап сензација Nucci, каде му беше поставено прашање за расправијата која ја имаше со Јелена Карлеуша, на што тој одговори дека направил хуманитарно дело со тоа што на Инстаграм стори го споделил нејзиниот албум.Јелена како Јелена по објавувањето на интервјуто, брутално му одговори на траперот.

  • Зошто те нема никаде ниту во топ 5 каде некој те слуша пријателе! Ајде откачи се од мене, не ме вадиш од уста,никогаш име не сум ти спомнала, сфати го овој мој одговор како моја хуманитарна помош на тебе и твојата непостоечка кариера!
    П.С Овој човек има надимак Nucci, да им објаснам на луѓето кои не знаат кој е – беше одговорот на Карлеуша.

А што се Nucci кажа во интервјуто за Бекстејџ погледнете во видеото

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!