Почетна / Живот / Видео | „Флека“ со пародија на новите мерки во борбата со пандемијата

Видео | „Флека“ со пародија на новите мерки во борбата со пандемијата

Тимот на „Флека” објави ново комично видео поврзано со актуелните случувања во нашата држава и новите мерки кои се воведени во борбата со пандемијата. Погледнете како двајцата пријатели се справуваат со полицијата на првиот ден од донесувањето на новите мерки.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

36 посто од е-купувачите купуваат онлајн поради Ковид пандемијата

На првиот ден од годишната конференција за е-трговија која годинава се одржува по трет пат …

error: Содржината е заштитена!