Почетна / Телевизија / Велигденска програма за добро расположение во недела во 3 на 1 ТВ

Велигденска програма за добро расположение во недела во 3 на 1 ТВ

Велигденска програма на 1 ТВ. За време на неделниот ручек на најголемиот христијански пранзик, 1 ТВ подготви забавна и празнична програма за своите гледачи. Во “Недела во 3”, специјална велигденска програма со многу гости, музика во живо и интересни велигденски прилози. Нино Величковски, Кате Нели ти реков, Билбилов, Биба Додева …. се дел од гостите на Сузана Турунџиева кои ќе ви го разубават неделното попладне.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ААВМУ: Прекршочни за телевизиите ако емитуваат ППР со малолетници

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги со мониторингот на изборното медиумско претставување од кампањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!