Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент шоу “Ѕвездите на Гранд” оваа сезона. Нашиот Мики ги освои симпатиите на публиката и жирито, а вечерва ќе настапува во финалната вечер на ТВ Сител.

Затоа, гласаме за Мики со испраќање на СМС порака 1 на 145 333, веднаш после почетокот на емисијата. Мики до победа во најгледаната телевизиска програма во Македонија согласно рејтинзите на Nielsen Media Research.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Градоначалникот на Кисела Вода со поддршка за победа на Андријана

Градоначалникот на Кисела Вода – Скопје со јавна поддршка за македонската кандидатка во големото Гранд …

error: Содржината е заштитена!