Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Градоначалникот на Велес со поддршка за победа на Мики

Градоначалникот на Велес со поддршка за победа на Мики

Градоначалникот на општина Велес со јавна поддршка за македонскиот кандидат во големото Гранд финале кое ќе се одржи вечерва, а во живо ќе го следите на најгледаната тв Сител. Во продолжение прочитајте ја целосната објава на градоначалникот

– Поддршка за Мики Селуковски!
Огромниот талент на нашиот Мики го препозна жири комисијата во шоуто Ѕвездите на Гранд, но и публиката од целиот Балкан. Поддршката не изостанува ни од велешани, токму затоа ќе се врши пренос во живо на финалето на Ѕвездите на Гранд оваа сабота, 8 јуни во Амфитеатар – Младински парк, со почеток во 21 часот.
Крајот е оној кој го краси делото – да му ја дадеме нашата поддршка за победа!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Градоначалникот на Кисела Вода со поддршка за победа на Андријана

Градоначалникот на Кисела Вода – Скопје со јавна поддршка за македонската кандидатка во големото Гранд …

error: Содржината е заштитена!