Почетна / Телевизија / ТВ Телма бара да се повлече спотот на ВМРО-ДПМНЕ

ТВ Телма бара да се повлече спотот на ВМРО-ДПМНЕ

 

Телевизија Телма бара од владеачката ВМРО-ДПМНЕ да се повлече спотот во кој се злоупотребува телевизијата.

 


 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа и ОМД ќе отвораат телевизиско студио во Вашингтон

Алфа телевизија и Обединетата македонска дијаспора потпишаа меморандум за отворање на телевизиско студио во Вашингтон, …

error: Содржината е заштитена!