Почетна / Сапуници / Трогателната драма „За семејството“ со нова сезона на Канал 5

Трогателната драма „За семејството“ со нова сезона на Канал 5

Најдобрите нешта во животот се луѓето што ги сакаме, местата кои што сме ги посетиле и сеќавањата што сме ги создале по патот. Кога го сакате она што го имате, имате сè што ви е потребно.

А кога го имате семејството, буквално имате сè. Семејство, како гранки на дрво, сите растеме во разни насоки, но нашите корења остануваат едно. Семејство. Каде што животот почнува, а љубовта никогаш не завршува.

Приказната за семејството се враќа на малите екрани. Серијата која стекна голема популарност во над 50 држави низ светот, повторно со вас.

Од идната недела на Канал 5 телевизија продолжуваат новите продолженија од турската хит серија “За семејството”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Рудници на страста” – нова дневна теленовела на Телма

Нова продукција на Телевиса, теленовела полна со предавствa, интриги, одмазда и моќ. Во главните улоги …

error: Содржината е заштитена!