Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Toшо од К-15 ја отвора новата 12-та сезона од „Еден на еден“ со Жаре

Toшо од К-15 ја отвора новата 12-та сезона од „Еден на еден“ со Жаре

 – Зошто К-15 траеja толку долго, верува ли во судбина и уште многу приказни што само Васко Тодоров знае да ги долови на оригинален начин, нè чекаат во недела, во првата епизода од #1на1, од сезона 12, на Канал 5 од 18.30 часот – најави тимот на популарното шоу “Еден на еден”.

Секоја недела во 18.30 часот се дружиме повторно со Жаре, неговите гости и интересни скечеви.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Жешко политичко лето“ наместо „Само вистина“ на Канал 5

Дебатните политички емисии “Само вистина” и “Само интервју” заминуваат на летна пауза. ТВ дебатите продолжуваат …

error: Содржината е заштитена!