Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Телма албуланта“ ќе ве советува за здравјето на најмалите

„Телма албуланта“ ќе ве советува за здравјето на најмалите

За сите родители, баби и дедовци, тетки и стрини, на ТВ Телма следуваат секојдневни емисии за здравјето, растот и развојот на бебињата и децата.

Од понеделник до петок во 12.45 часот, Марија Атанасовска продолжува да разговара со стручни лица за здравјето на вашите најмали и најблиски. Како да ги разликувате вистините од заблудите при решавањето на разните здравствени проблеми, открива “Телма албуланта”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерна забава на Алфа со хрватското реално шоу „Живот на вага“

Хрватско реално шоу во новата програмска шема на телевизија Алфа. Секоја вечер околу 21.30 и …