Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Детектор“ на политичките (не)вистини со нови емисии на Сител

„Детектор“ на политичките (не)вистини со нови емисии на Сител

Нова сезона од истражувачко дебатната емисија на телевизија Сител. Секоја недела во 16.30 часот, веднаш по попладневните вести ќе се емитуваат новите емисии на “Детектор” со Славица Арсова и Иван Кузмановски. Што мислат граѓаните, за што се прашани, а за што не? Кој е нивниот став за одредени теми кои го засегнуваат општественото живеење. Сител прашува, а граѓаните и политичарите одговараат.

#Детектор втора сезона – Недела 29. Септември во 16:30 на

#Детектор втора сезона – Недела 29. Септември во 16:30 на Сител Телевизија

Gepostet von Детектор am Sonntag, 15. September 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерна забава на Алфа со хрватското реално шоу „Живот на вага“

Хрватско реално шоу во новата програмска шема на телевизија Алфа. Секоја вечер околу 21.30 и …