Почетна / Забава / TalkShow со специјални гости на Саем на Жена

TalkShow со специјални гости на Саем на Жена

 

Ексклузивно TalkShow со специјални гости предводено од динамичната Весна Петрушевска – Бејби

Саем на Жена и оваа година Ви овозможува да бидете дел од едно феноменално TalkShow на тема  Современата жена во Македонија и сексот, кое ќе го предводи динамичната и секогаш оригинална Весна Петрушевска-Бејби, која е одличен пример за тоа што значи денес да се биде успешна и современа жена без општествени стеги и влакна на јазик.

Гостите ќе имаат можност да го искажат своето размислување за современата жена, дефиницијата за тоа што значи да се биде таква жена и дали сеуште сексот и во 21 век кај современите маж/жена претставува табу тема? Заведување, секс игри, трикови во кревет и се останато што е дел од современиот начин на живот на жените и една сосема нормална потреба на сите луѓе.

Бидете и вие дел од ова скокотливо, провокативно, пред се едукативно и информативно шоу во кое нашите гости Нора Шакири,  Виктор Петров – Виксаи Др. Вера Јовановска-психолог дефинитивно ќе допрат многу интересни теми и ќе го задржат максимално вашето внимание! Се гледаме на  Саем  на Жена, 8 декември (сабота) со почеток во 19 часот на Скопски Саем (3та хала).

За повеќе информации посетете ја веб-страницата: www.saemnazena.mk

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Композиција од Дарија Андовска на над 35 радио-станици во целиот свет

На 13.10.2021 во 20ч во Биоскоп Балкан во Белград, во рамките на 67-то издание на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!