Почетна / Сапуници / Свадбата на Есра и Озан во петочното финале на „Љубов и сè е можно“

Свадбата на Есра и Озан во петочното финале на „Љубов и сè е можно“

Овој петок (30 септември) не го пропуштајте финалето на турската романтична комедија на Сител. Свадбата на главните ликови ќе го круниса крајот на „Љубов и сè е можно“.

Крај на хумористичните згоди и незгоди на Озан и Есра. Љубовта ќе царува во нивните животи, а шансата повторно да се застане на лудиот камен и за двајцата ќе претставува нов почеток.

Петок, 21.25 часот, последна епизода на „Љубов и сè е можно“.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Рудници на страста” – нова дневна теленовела на Телма

Нова продукција на Телевиса, теленовела полна со предавствa, интриги, одмазда и моќ. Во главните улоги …

error: Содржината е заштитена!