Почетна / Серии / Драма и мистерија на Телма во „Pretty little liars: The Perfectionists“

Драма и мистерија на Телма во „Pretty little liars: The Perfectionists“

“Слатки мали лажливки – Перфекционистки” е американска трилер драма создадена од А. Марлин Кинг. Тоа е продолжение на популарната серија “Преетѕ литтле лиарс” и се базира на романот од Сара Шепард.

На 27.09.2019 година, Фриформ ја откажа серијата по една сезона.

Сè за Beacon Heights изгледа навидум совршено – од врвен колеџ до премногу амбициозни жители – но ништо во Beacon Heights не е како што изгледа. Тајните и лагите започнуваат да се откриваат по едно самоубиство, а потребата за алиби е главното оружје на Перфекционистките да ја прикријат интересната мистерија.


Секоја недела во 20 часот на Телма, возбудлива американска серија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Руските „Татковци“ во потера по терористи во нова викенд серија на Сител

Дванаесет средношколски одбојкарки се киднапирани додека се враќаат во Москва по натпреварот на Кипар каде …

error: Содржината е заштитена!