Почетна / МК Сцена / Очекувајте нов уникатен видео запис на нашата Каролина

Очекувајте нов уникатен видео запис на нашата Каролина

По скоро една година, нов видео запис на мега популарната Каролина Гочева. Бидете со нас и за многу брзо време, ексклузивно очекувајте го најновиот спот за една од најуникатните теми од последниот евергрин албум “Извор”. Успешната приказна на Каролина и Авалон продолжува.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Супербрендот Каролина ќе прави нов бум со „Идила“

–Изминативе два дена добивме преубави пораки и коментари фала ви од срце што одвоивте време …

error: Содржината е заштитена!