Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Сител започна со снимање на нови македонски народни приказни

Сител започна со снимање на нови македонски народни приказни

Продукција Рали започна со снимање на нова сезона од Македoнските народни приказни за телевизија Сител. Режисер на новите приказни е Владо Дојчиноски, а во продолжение погледнете фотографии од првите денови од снимањето.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!