Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Сител телевизија вработува монтажери со и без работно искуство

Сител телевизија вработува монтажери со и без работно искуство

Апликациите за вработување како монтажер во телевизија Сител, може да ги поднесете на меилот : [email protected].

За повеќе информации, обратете се на телефонскиот број 02 / 3 116 – 566.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Искусниот новинар откри што му пречи кај водителката на Сител

Познатиот искусен и врвен новинар во пензија и поранешен уредник на списанието “Екран”, Тимчо Апостолов, …

error: Содржината е заштитена!