Почетна / Филм / СФ трилерот „Увид“ во петок, 2 јуни на Телма во 22.15 часот

СФ трилерот „Увид“ во петок, 2 јуни на Телма во 22.15 часот

Џијан е агент за борба против тероризмот кој ги спојува своите вештини како борец и јасновидец за да ги изведе најзлобните поединци во светот пред лицето на правдата. Овој осамен волк е принуден да се врати во Лос Анџелес, откако ќе ја добие катастрофалната вест за наводното самоубиство на неговиот брат.

Со помош на детективите од ЛАПД, Аби, Карл и капетанот Дјук, малата група се вклучува во истрагата. Џијан и Аби се борат против високотехнолошкиот криминалец кој сака да ги искористи даровите на браќата во неговата сопствена потрага по власт.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Недела, 23 јуни на Телма, 22.15 часот | Воениот трилер „Ѕидот“

За време на војната во Ирак, наредникот на штабот на американската армија Шејн Метјус е …

error: Содржината е заштитена!