Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Сè или нешто“ се враќа со најдобрите моменти од сите сезони

„Сè или нешто“ се враќа со најдобрите моменти од сите сезони

Пред почетокот на најновата сезона, Сител телевизија ве потсетува на најдобрите моменти од последните сезони на најгледаното дневно шоу. Гeјм шоуто “Се или нешто” се работи по формат на EndemolShine, а се емитува од понеделник до петок во 18 часот.

За учество во новата сезона од квизот пријавете се на: [email protected]

Испратете е-меил така што во него ќе ги оставите своите лични податоци (име, презиме и телефонски број за контакт). Тимот на емисијата ќе ви испрати апликација, која треба да ја пополните и да чекате да бидете повикани за кастинг. Тоа е единствениот начин за пријавување за учество во шоуто на Сител телевизија.

Ви посакуваме среќа на сите кои планираат да се пријават и да ја испробаат својата среќа во новата сезона кај Лила!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочитајте по колку години имаат финалистите во „Ѕвездите на Гранд“

Вечерва, 8 јуни, 21 часот – финале на оваа сезона од најгледаното телевизиско шоу “Ѕвездите …

error: Содржината е заштитена!