Почетна / Филм / Сабота на Телма акциониот трилер „Every last one of them“

Сабота на Телма акциониот трилер „Every last one of them“

Поранешниот војник специјалец за тајни операции, Џејк Хантер, очајно сака да ја пронајде својата исчезната ќерка.

Додека Џејк ја открива застрашувачката вистина околу нејзиното исчезнување, тој тргнува во безмилосна потрага по одмазда, носејќи ги одговорните пред лицето на правдата во овој возбудлив трилер.

Сабота, 26 ноември, 22.15 часот, Телма телевизија – “До последниот од нив”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петок на ТВ 24 – страв и трепет со хоророт „13 камери“

петок (24 мај 2024) – 22.30 часот, телевизија 24 Младенците се вселуваат во нова куќа …

error: Содржината е заштитена!