Почетна / Серии / Романса во репризното емитување на „Статус на врската“ на Телма

Романса во репризното емитување на „Статус на врската“ на Телма

Во ерата на социјални мрежи кога сè е достапно а скриено, лесно, но и комплицирано, како да најдеме вистинска љубов?

Одговорите на овие прашања ни ги носат актерките Кристен Гутоски, Кристин Ко и Рита Волк во “Relationship status”.

Сè што треба да знаете за модерните врски репризно ќе ви прикаже Телма од 20 септември во 19.15 часот.

Романса, сапунски елементи и драма – интересна забава на Телма пред почетокот на новата сезона од “Топ тема”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сатиричен поглед на полициските серии во „Енџи Трајбека“ на Телма

„Angie Tribeca“ е сатира на полициските серии и се фокусира на ексцентричната, но брилијантна група …

error: Содржината е заштитена!