Почетна / Серии / Пред старт на новата, потсетете се на трета сезона од „Готам“
Пред новата сезона, погледнете ги епизодите од третата сезона на "Готам"

Пред старт на новата, потсетете се на трета сезона од „Готам“

Потсетување и на третата сезона од “Готам” на Телма, акциона СФ серија базирана на книгите за Бетмен. Секој работен ден по централните вести, следуваат репризи на третата сезона на Телма.

За критиката ова е можеби најдобрата сезона од серијата, во која поголемо внимание се поветува на негативците, а во секоја епизода се појавуваат и нови ликови кои ја држат атмосферата во неизвесност.

Амбицијата на негативците нема да може да се сопре, а Џим Гордон ќе мора да го најде Уго Стрејнџ, одговорен за извршените експерименти. Мистериите и лудилото продолжуваат во градот Готам, а нашите омилени ликови се на прагот на нови авантури и предизвици.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Семејната американска драма „Девојките Гилмор“ наскоро на МРТ 1

Конечно нешто ново на каналите на Македонската телевизија. Светски познатата американска драмедија “Gilmore girls” наскоро …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!