Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Познатата емисија „Заспиј ако можеш“ се враќа на Алфа со нова сезона

Познатата емисија „Заспиј ако можеш“ се враќа на Алфа со нова сезона

Од понеделник (14 септември) започнува новата, втора сезона од вечерната дебатна емисија “Заспиј ако можеш” на Алфа.

Нови актуелни политички и општествени теми, анализи, анкети, ставови и дебати ги очекуваат гледачите на Алфа во новите емисии на “Заспиј ако можеш”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Детското шоу „Тинтири минтири“ продолжува со 4. сезона на Канал 5

Нова сезона на Тинтири Минтири Шоу започнува да се емитува на Канал 5 телевизија. Нови …

error: Содржината е заштитена!