Почетна / Телевизија / Потресна исповед на Марина во новата сезона на „Лица“ на 1 тв

Потресна исповед на Марина во новата сезона на „Лица“ на 1 тв

Нова сезона од “Лица” на 1 тв. Анета Кочишки и во новите емисии кои ќе се емитуваат секој понеделник во 21 часот ќе има соговорници кои ќе раскажат необични, трогателни и загрижувачки животни стории. Овој понеделник, “Лица” најавува ексклузивно интервју со Марина Туцаковиќ во кое ќе следите потресна исповед на една храбра жена за нејзините животни подеми и најголеми лични падови.

За загубата на синот, за борбата со болеста… Марина без срам ќе ја раскаже својата приказна, а вие со солзи во очите и грутка во грлото ќе го проследите целото интервју на 1 тв овој понеделник, 3 декември.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ИНРЕКОМ со анализа за реформата на регулаторните тела во држававата

Институтот за развој на електронски комуникации ИНРЕКОМ Скопје спроведе анализа на состојбата во поглед на …

error: Содржината е заштитена!