Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Подкастот на Урбан ФМ од сега ќе го следите и на Телма

Подкастот на Урбан ФМ од сега ќе го следите и на Телма

Дебати, интервјуа, разговори на теми од естрадата, младите и новата македонска музика во Урбан ФМ Подкаст Рапорт на Телма телевизија.

Уникатен проект помеѓу два медиуми. Урбан ФМ и Телма телевизија, во заедничка мисија за поддршка на младата македонска култура и музика.
Урбан ФМ подкаст рапорт! Понеделник, вторник, четврток и недела во 23.30 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочитајте по колку години имаат финалистите во „Ѕвездите на Гранд“

Вечерва, 8 јуни, 21 часот – финале на оваа сезона од најгледаното телевизиско шоу “Ѕвездите …

error: Содржината е заштитена!