Почетна / Филм / Хали Бери во трилерот „Киднапирање“ вечерва на МТВ 1
Четврток, 2 ноември, 21 часот - првиот канал на Македонската телевизија

Хали Бери во трилерот „Киднапирање“ вечерва на МТВ 1

Во САД, на секои 40 секунди исчезнува по едно дете. Никогаш не размислувате дека тоа може и вам да ви се случи. Додека не се случи.

Сама и уплашена, Кејт ( Хали Бери) не сака да им го препушти на киднаперите животот на нејзиниот син. Во клучниот момент таа решава да возврати. Во напнатата трка со времето, Кејт ништо не може да ја спречи во спасувањето на синот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

9 јуни, недела, Телма | Крими комедијата „Измамничките од Волстрит“

Тие се девојки кои сакаат да бидат над законот. Нивната професија е танчерки во стриптиз …

error: Содржината е заштитена!