Почетна / Серии / Теленовели / По 3 и пол месеци најава, Волците сѐ уште ги нема на Алфа

По 3 и пол месеци најава, Волците сѐ уште ги нема на Алфа

Од почетокот на октомври минатата година, Алфа телевизија го најавува емитувањето на популарната турска серија “Долина на волците”. Фановите на крими серијалот со нетрпение ги очекуваат новите акции на Полат и неговиот тим, но абер за точен датум на почеток на продолженијата, сѐ уште нема.

Последната информација од Алфа беше промото со кое се најавува серијата да започне по празниците, но и по празнициве… Волците ги нема во програмската шема. Дали уште толку ќе чекаат гледачите или Алфа ќе ја пушти серијата за брзо време, останува да чекаме и видиме.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овој познат актер е во врска со една од „Ќерките на Фазилет“

ЌЕРКИТЕ НА ФАЗИЛЕТ – 20:45 часот ексклузивно на Сител ТВ Млада, згодна и амбициона. Афра …